• Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd.
    Bay Gustova
    LIVIC, bizim değerli güven ortakımızdır ve güvenilir filtrasyon desteğini sunar.
  • Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd.
    Bayan Shurko
    LIVIC, boyama filtrasyonumuz için uygun filtreyi sağlar.
İlgili kişi : Lyla Tan
Telefon numarası : 86.21.68173577-8024

XF Serisi Filtreyi Korumak için Kendiliğinden Temizlik Otomatik Geri Yıkama Filtresi

Menşe yeri Shanghai
Marka adı LIVIC
Sertifika ISO9001/SGS
Model numarası XF
Min sipariş miktarı 1 pc
Fiyat Negotiation
Ambalaj bilgileri Polywood
Teslim süresi 60 iş günü
Yetenek temini 100pcs her yıl
Ürün ayrıntıları
Housing Material 304,316L,CS, 904L Filtration Rating 50-2000micron
Viscosity 1-40cp Working Temperature 0-95℃
Working Pressure 0.6, 1.0 MPa Flowrate 9-8000m³/h
Vurgulamak

Backflush Filtre Sistemi

,

Otomatik Backflush Filtresi

,

Kendi Kendini Temizleyen Backflush Su Filtresi

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

UV Sisteminden Önce Filtreyi Korumak için Kendi Kendini Temizleyen Otomatik Geri Yıkama Filtresi

XF Serisi Filtreyi Korumak için Kendiliğinden Temizlik Otomatik Geri Yıkama Filtresi 0

 

Açıklama

 

XF Serisi Otomatik Ters Yıkama Filtresi, LIVIC tarafından bağımsız olarak tasarlanmış yeni nesil kendi kendini temizleyen bir filtreleme sistemidir, bir dizi oluklu filtre elemanı ile entegre edilmiştir.Filtre elemanları tıkandığında özel olarak tasarlanmış ters yıkama kolu elemanları tek tek temizleyecektir.Üst düzey kendi kendini temizleyen filtre olarak, özellikle kaliteli ve yüksek uygunluğu göz önünde bulunduran müşteriler için tasarlanmıştır. XF filtre, filtre elemanı, dişli motor, kontrol sistemi gibi dünya standartlarında en kaliteli önemli parçalardan oluşur. , vb..

Sıradan ağ tipi kendi kendini temizleyen filtre ile karşılaştırıldığında, XF Serisi Otomatik Ters Yıkama Filtresi benzersiz avantajlara sahiptir.Sert ve dayanıklı V-SLOT filtre elemanına, son derece homojen yuva genişliğine, tek filtrede geniş filtre alanına, tek filtrede 3000m3/s'ye kadar süper yüksek akış hızına, düşük yüzey akış hızında ince filtrasyona, yüksek güvenilirliğe sahiptir.Yağ çamuru tipi safsızlıklar, yumuşak ve viskoz safsızlıklar, yüksek içerikli safsızlıklar, az miktarda kıl ve lif içeren kirli suyun filtrasyonu için geçerlidir.

 

Filtrasyon derecesi 50-2000 mikron arasında değişen ve hat boyutu 2'' ile 24'' arasında değişen XF Serisi Otomatik Ters Yıkamalı Filtre.XF Filtrenin 3 alt serisi vardır: Geniş filtre alanlı filtre olarak S serisi, yüksek akış hızlı filtrasyon veya yüksek hassasiyetli filtrasyon için geçerlidir;Küçük filtre alanı filtresi olarak M serisi, düşük akış hızı filtrasyonu veya kaba dereceli filtrasyon için geçerlidir;T serisi, kaba değerlerde süper yüksek akış hızı için özel olarak tasarlanmıştır.Doğru seriyi seçmek için sayfa 3'teki şekle bakın.

 

XF Serisi Otomatik Ters Yıkama Filtresi, çeşitli su kaynaklarından ve düşük viskoziteli sıvılardan (örn. işleme soğutma sıvısı) katı parçacıkları çıkarabilir.Akışkanın temizlik gereksinimlerini karşılamasını sağlar ve aşağı yöndeki ana ekipmanları tıkanma, kabarma ve kirlenmeye karşı korur.Anahtar ekipman çalıştırma verimliliğini ve hizmet ömrünü artırır.XF Filtre otomatik olarak sürekli çevrimiçi çalışır ve arıza süresi maliyetini, bakım maliyetini ve işçilik maliyetini azaltır.XF Serisi Otomatik Ters Yıkama Filtresi, suyun ve düşük viskoziteli sıvıların kendi kendini temizleyen filtrasyonu için gelişmiş bir çözümdür.

 

ACS Kendi Kendini Temizleyen Kontrol Sistemi

 

XF Filter'ın ACS kendi kendini temizleyen kontrol sistemi, paralel kontrolü hem basınç düşüşü hem de zaman ayarlı temizleme ile entegre eder.Müşteriler, hizmet durumuna göre verimli bir şekilde çalışması için filtreyi kontrol edebilir.Özel yapım tasarım gerekiyorsa DCS uzaktan kumanda erişimi mevcuttur.Basınç düşüşü temizleme modu çoğu koşul için geçerlidir ve en verimli temizleme tetikleme modudur, çünkü basınç düşüşü filtre keki birikimini veya filtre elemanlarının tıkanmasını yansıtır.Basınç düşüşü ayarlanan değere ulaştığında kendi kendini temizleme işlemi başlar.Genellikle, temizleme basıncı düşüş değeri olarak 0,05MPa'yı öneririz.Özel duruma göre 0,01 ile 0,1 MPa arasında ayarlanabilir. Zaman ayarlı temizleme modu 0 ila 24 saat arasında ayarlanabilir.Basınç düşüşü temizleme modu arızalanırsa, son güvenlik koruması görevi gören zaman ayarlı mod çalışmaya devam eder.Temizleme döngüsü, basınç düşüşü temizleme modunda olduğu gibi ortalama süreye yakın olarak ayarlanmalıdır.


ACS'nin iki tip basınç düşürme aleti vardır.Basınç düşüşü vericisi, gerçek zamanlı basınç düşüşünü verebilir, yüksek hassasiyet ve güvenilirliğe sahiptir ve DCS uzaktan izleme için iyidir;LIVIC tarafından özel olarak tasarlanan basınç düşürme anahtarı, yüksek hassasiyete ve uzun vadeli güvenilirliğe sahiptir.İki basınç düşüşü ayar noktası vardır.Ayar hassasiyeti ±5 Kpa'dır.Bir ayar noktası, basınç düşüşü değeri ayarının temizlenmesi içindir (örn. 0.05Mpa) ve diğeri, DCS kontrol sistemi ile bağlanabilen basınç düşüşü normalden daha yüksek olduğunda alarm içindir.

 

Ters yıkama Çalışma Prensibi

[ Filtreleme ] Sıvı giriş yoluyla filtreye akar, sıvının bir kısmı doğrudan alt uçlardan filtre elemanlarından akar;sıvının başka bir kısmı dağıtım borusundan ve filtrenin üst kısmına akar ve daha sonra aynı anda üst ve alt uçlardan filtre elemanlarına akar ve daha sonra filtre elemanının iç yüzeyinden akar ve filtreden dışarı çıkar. çıkış.Kirlilikler elementler tarafından yakalanır ve filtre keki yavaş yavaş birikir, bu da giriş ve çıkış arasında kademeli olarak artan basınç düşüşüne yol açar.Filtre kekinin belirli bir kalınlığa ulaştığını ve filtre elemanı akışının azaldığını gösterir.

[ Ters yıkama ] Önceden ayarlanmış basınç düşüşü veya süresi aşıldığında, kendi kendini temizleme programı tetiklenir.Dişli motor, bir elemanın elemanın üst ucunu kısmen kapatmasını ve alt ucunu temizleme ağzına bağlamasını hedeflemek için temizleme kolunu çalıştırır.Ardından temizleme valfi açılır ve eleman ile tahliye borusunu birbirine bağlar.elemanın dış kısmı ile boşaltma ağzı arasındaki fark basınç, süzüntünün filtre elemanını geri yıkamasına, filtre kekinin yerinden çıkmasına ve aşağı doğru kanalizasyon borusuna boşaltılmasına neden olacaktır.Bir eleman temizlendikten sonra temizleme valfi kapanır ve temizleme kolu bir sonrakini hedefler.Tüm filtre elemanları temizlendiğinde, tüm geri yıkama dizileri tamamlanır.

[ Konumlandırma ] Konumlandırma diski ve temizleme kolu, dişli motor tarafından tahrik edilen mile takılır.Disk üzerindeki her konumlandırma deliği, her bir elemanla eşleşir ve temizleme kolu bir deliğe karşılık gelir.Bir delik konumlandırma sensörünün kanalına ulaştığında, sensör dişli motorunu durdurmak için sinyal verir.Temizleme kolu aynı anda bir öğeyi hedef almıştır.Temizleme valfi, eleman temizlenene kadar birkaç saniye açılır.Ardından dişli motor dönmeye devam eder.Disk üzerindeki bir sonraki delik sensör kanalına ulaştığında dişli motor duracak ve bir sonraki eleman temizlenecektir.

 

Özellikler:

 

Uygulanabilir Sıvı Ham su, soğutma suyu, proses suyu ve düşük viskoziteli sıvı (<40cps), TSS<300ppm
Min.Çalışma DP'si Çıkış ve geri yıkama çıkışı arasındaki fark basıncı >0,15mPa
Filtrasyon Derecesi 50-2000µm
Standart Tasarım Basıncı 0.7MPa/1.0MPa, daha yüksek basınç derecesi mevcut
Konut Standardı Fabrika Standardı/ASME/PED/GB150
Akışkan Çalışma Sıcaklığı 0-95°C
Debi Aralığı 17-10560m³/h
Kendi kendini temizleyen DP 50-70kPa
Kontrol sistemi SIEMENS denetleyicisine, DP'nin paralel kontrol moduna ve zamana dayalı
Dişli motor 180W/370W, 3 faz, 380V, IP55, CCWU
Giriş ve Çıkış Boyutu 2”-24”/DN50-DN1000
Bağlantı Standardı Flanş,HG20592-2009(DIN uyumlu) / HG20615-2009(ANSI B16.5 uyumlu)
Filtre Elemanı V-SLOT Oluklu SS filtre elemanı, SS 304 / 316L, dubleks SS 2205 / 2507
Islak Parça Malzemesi 304/316L/CS, özel malzeme mevcuttur (duplex SS 2205 / 2507) gibi
İç Korozyon Koruması Deniz suyuna dayanıklılık için expoxy boya, PA11 veya kauçuk Astar
Muhafaza Sızdırmazlık Malzemesi NBR /EPDM/ VİTON
Geri Yıkama Valfi Gofret kelebek vana / tam portlu küresel vana
Valf Aktüatörü Pnömatik veya elektrikli, IP65
Tesis Temini 0.4-0.6mPa temiz ve kuru hava, 380V AC

 

Uygulamalar:

 

Uygulanabilir endüstriler: Su arıtma, çelik, kağıt hamuru ve kağıt, madencilik, petro-kimya, işleme, belediye, sulama vb.

Tipik uygulanabilir sıvılar: Yeraltı suyu, deniz suyu, göl, rezervuar suyu, gölet suyu, soğutma suyu sirkülasyonu, donmuş su, yüksek ve alçak gerilim fışkırtma suyu, fışkırtma suyu, ısı suyu, conta suyu, yatak soğutma suyu, petrol kuyusu suyu, sirkülasyon suyu, işleme soğutma sıvısı, temizlik maddeleri, temizleme suyu vb.

 

Ana parçalar

1 Giriş 2 Çıkış 3 Temizleme Kolu 4 Dişli Motoru 5 Konumlandırıcı 6 Filtre Elemanı 7 Kapak Plakası 8 Dağıtım Borusu
9 Temizleme Nozulu 10 Boşaltma Nozulu 11 Boşaltma Borusu 12 Temizleme Vanası 13 Filtrelenmemiş Sıvı 14 Filtrat 15 Aktüatör 16 Havalandırma 17 Destek Ayağı

 

XF Serisi Filtreyi Korumak için Kendiliğinden Temizlik Otomatik Geri Yıkama Filtresi 1