Sertifikalar

 • Çin Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. Sertifikalar
  ISO9001
 • Çin Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. Sertifikalar
  CE Certification
 • Çin Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. Sertifikalar
  CE Certification
 • Çin Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. Sertifikalar
  CE Certification

qc profili

Kalite, müşterilerimize LIVIC markasının en önemli tutarlı vaadidir. Kalitenin müşteri yararları ve avantajları ile ilgili olduğunu düşünüyoruz. Filtrasyon sisteminin güvenilirliği ve güvenliği, son ürün saflığı, aşağı akış anahtar ekipman güvenliği ve proses sisteminin stabilitesi ve çalışma verimliliği ile ilgilidir. Kalite, LIVIC sürdürülebilir büyümesinin temel taşı olup küresel pazar itibarını kazanmaktadır. Kesin kontrole ve kalitenin sürekli iyileştirilmesine olan bağlılık, LIVIC ana operasyon hedeflerinden biridir.

Kalite yönetimine olan tutarlı yatırımla, güzel görünümlü ve yüksek kaliteli filtrasyon ürünü sunmak gurur duyduğumuz görevdir. Kalite yönetimimiz tedarikçi yönetimi, hammadde kontrolü, üretim süreci kontrolü, nihai ürün denetimi ve sürekli iyileştirme vb.

Kontrol aracı
Tedarik Hammadde Yönetimi
Tedarikçilerin kritik yönetimi: Kalite kontrolünün önemli bir parçası olarak, her bileşeni en başından beri kritik bir şekilde seçiyoruz.

Pozitif Malzeme Tanımlaması: Almanya'daki uzman enstrümanların tüm belirsiz alanlarını kontrol edin


Boyut kontrolü: Çizimlere ve teknik özelliklere göre, bileşenlerin tüm boyutlarını kontrol edin

Malzeme depolamanın sıkı yönetimi: Depo, Nitelikli Ürün Alanı, Niteliksiz Ürün Alanı ve Beklenmeyen Ürün Alanı olarak ayrılmıştır. Kesinlikle kabul edilebilir malzemeleri diğerlerinden ayırın ve hatalı ham maddeleri doğru şekilde kullanın . Bir sonraki sürece sadece nitelikli malzemeler aktarılabilir .

Proses Kalitesi Kontrolü
Radyografik testler various Farklı malzemelere nüfuz etmek için kısa dalga boylu elektromanyetik (yüksek enerjili fotoğraflar) kabiliyetini kullanarak gizli kusurlar için malzemelerin incelenmesinin tahribatsız muayenesi (NDT) yöntemi

Penetrant Test: Kapiller Fenomen yardımıyla mümkün olduğu kadar yüzey kusurlarını öğrenin

Filtre Elemanı Hassaslığı Tespiti: Mikron aralığını, impüriteleri süzmek için yeterince iyi olduğundan emin olmak için inceleyin.

Manyetik Akı Yoğunluğu Tayini: Manyetik akı yoğunluğu mükemmel bir etki elde etmek için tasarım talebini karşılamalıdır.Son denetim
Yüzey Pürüzlülüğü Tespiti surface Yüzey pürüzlülüğünün gıda, ilaç ve kozmetik alanları gibi bazı özel sektörlerin gereksinimlerini karşılayacak kadar iyi olduğundan emin olmak için iç veya dış yüzeyin mikro yüksekliğini tespit etmek

Ultrasonik Kalınlık Ölçümü: Son kalınlığın tasarımın minimum kalınlık gereksinimini karşıladığından emin olun.

Hidrostatik Test: Tasarım gücü doğrulaması

Fonksiyonel Test: İstemcilerden gelen istekleri karşılamak için işlevi garanti eder.

Teknolojik Seviye
Tel Elektriksel Deşarj İşleme ile açma boyutunun hassas kontrolü

Hassas montaj işlemi
Tek taraflı kaynak, geri oyuk, tam nüfuz popo kaynak
Deformasyonları sağlam ve etkili bir şekilde kontrol edin
Mesaj bırakın