Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd.

  • Çin Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici
Markalar LIVIC
No. Çalışanları >100以上
Yıllık satış >7 Million
Yıl kurulan 2009
İhracat p.c 50% - 60%

Giriş

 

Çin Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. şirket Profili 0

LIVIC, 10 yılı aşkın deneyime sahip Çin'in önde gelen kapsamlı endüstriyel filtrasyon şirketidir.Kendi kendini temizleyen filtreleme teknolojileri ve proses filtreleme teknolojileri konusunda uzmanız.Petrokimya, ince kimya, su arıtma, kağıt hamuru ve kağıt, otomobil endüstrisi, yiyecek ve içecek, denizcilik, metal işleme vb. sektörlere hizmet veriyoruz. Çeşitli kendi kendini temizleyen filtrasyon teknolojilerimiz ham sular, sirkülasyonlu soğutma suları için geçerlidir. , yağlar, kimyasallar ve polimerler.

Yüksek standartlı filtrasyon ürünleri tedarik ediyoruz ve birçok uluslararası büyük şirkete ve Çin endüstri lideri şirketlere profesyonel hizmetler sunuyoruz.Mühendislik firmaları ile proje işbirliği konusunda deneyimliyiz.Uluslararası ve özel endüstriyel standartlara göre ve müşterinin filtrasyon süreci ihtiyacına göre filtrasyon sistemleri tasarlayabilir ve üretebiliriz.Birinci sınıf kalitede filtrasyon ürünleri sunuyoruz.Daha yüksek performans, kalite, güvenlik ve hizmet standardına sahip filtrasyon ürünleri talep ediyorsanız, LIVIC güvenilir ortağınız olabilir.

Mühendislik şirketi müşterilerimiz arasında Worley Parsons, DURR, Lurgi, Tetrapak, Bayer Technology Service, Foster Wheeler, SEI (Sinopec Engineering Incorporation), HUALU, Desmet Ballestra, ABB, vb. bulunmaktadır. Son kullanıcı müşterilerimiz arasında BASF, Sinopec, Wacker, CNOOC, Akzo Nobel, Invista, DSM, LANXESS, Honeywell, Nalco, vb. LIVIC'in mükemmel itibarı, yüksek performanslı filtrasyon ürünleri ve profesyonel tasarım yeteneği ve hizmeti geniş bir kabul görmektedir.

LIVIC, 2009 yılında 10 milyon CNY kayıtlı sermaye (ödenmiş) ile kuruldu ve yaklaşık 100 çalışanı var.LIVIC'in pazarlama merkezi ve teknoloji merkezi Çin'in Şanghay kentinde bulunuyor.Biri Şanghay'da ve diğeri Jiangsu Eyaletinde olmak üzere iki üretim üssümüz var.LIVIC, ISO9001:2015 sertifikasını geçti, ISO9001 kalite yönetim sistemini ve ASME/GB150 tasarım, üretim ve denetim standardını kapsamlı bir şekilde uygular, standartlaştırılmış sürece göre filtre ekipmanı ve hassas elemanlar üretir.LIVIC, filtreleme teknolojisinin araştırılmasına ve geliştirilmesine sürekli olarak yatırım yapar ve bir dizi patent alır.Ar-Ge başarılarının mükemmel pazar dönüşümü nedeniyle, LIVIC, 2015'ten beri Şanghay Hükümeti tarafından onaylanan Şanghay Yüksek Teknoloji Şirketi olmuştur.

LIVIC, küreselleşmiş iş ve dünya çapında satış ve servis ağına sahip profesyonel bir filtreleme şirketidir.Pekin, Guangzhou, Chengdu, Xi'an gibi Çin'in ana şehirlerinde şubelerimiz var.Ayrıca Belçika, Norveç, ABD, Kanada, Kore, Endonezya, Hindistan, Avustralya, Güney Afrika, BAE, vb.'de acentelerimiz var. Şebekemiz, talebinize hızlı bir şekilde yanıt verecek ve size yerel filtrasyon destek hizmeti sunacaktır.

 


 

 

 
 
 
Küresel Satış Servis Ağı
Çin Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. şirket Profili 1
 
 

Çin Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. şirket Profili 2
 

Geçmiş

LIVIC, 2009 yılında 10 milyon CNY kayıtlı sermaye ile kurulmuştur ve yaklaşık 110 çalışanı bulunmaktadır. LIVIC'in pazarlama merkezi ve teknoloji merkezi Şanghay'da bulunmaktadır. Biri Şanghay'da, diğeri Jiangsu Eyaletinde olmak üzere iki üretim üssümüz var. LIVIC, ISO9001:2008 sertifikasını geçmiştir, ISO9001 kalite yönetim sistemini ve ASME/GB150 tasarım, üretim ve denetim standardını kapsamlı bir şekilde uygular, standartlaştırılmış sürece göre filtre ekipmanları ve hassas elemanlar üretir. LIVIC, filtreleme teknolojisinin araştırma ve geliştirilmesine sürekli olarak yatırım yapar ve bir dizi patent alır. Ar-Ge başarılarının mükemmel pazar dönüşümü nedeniyle, LIVIC, Kasım 2015'te Şanghay Hükümeti tarafından Şanghay Yüksek Teknoloji Şirketi olarak onaylandı.Çin Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. şirket Profili 1Çin Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. şirket Profili 2Çin Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. şirket Profili 3Çin Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. şirket Profili 4Çin Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. şirket Profili 5Çin Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. şirket Profili 6Çin Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. şirket Profili 7

 

 

Hizmet

Yüksek standartlı filtrasyon ürünleri tedarik ediyoruz ve birçok uluslararası büyük şirkete ve Çin'in endüstri lideri şirketlere profesyonel hizmetler sunuyoruz. Mühendislik firmaları ile proje işbirliği konusunda deneyimliyiz. Uluslararası evrensel ve özel endüstri standartlarına göre ve müşterinin filtrasyon prosesi ihtiyacına göre filtreleme sistemleri tasarlayabilir ve üretebiliriz. Birinci sınıf kalitede filtrasyon ürünleri sunuyoruz. Daha yüksek standart performans, kalite, güvenlik ve hizmete sahip filtrasyon ürünleri talep ederseniz, LIVIC güvenilir ortağınız olabilir.

Çin Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. şirket Profili 0

Ekibimiz

Shanghai LIVIC Filtrasyon Sistemi Co, Ltd

1 Şirket Organizasyon Yapısı Şeması

2 Kod ve Çalışan Detaylarının Açıklanması

kod Bölüm
bir Genel Müdür
B Satış Bölümü.
C Teknoloji Bölümü
D Ürün Bölümü
E Yönetici. Ve İK Departmanı
F Satın Alma Departmanı
G, Mali Bölüm

Mesaj bırakın