ÇİN RÜZGAR ENERJİSİ 2021'DE CANLI SERGİSİ

October 22, 2021
hakkında en son şirket haberleri ÇİN RÜZGAR ENERJİSİ 2021'DE CANLI SERGİSİ

18 Ekim'de, rüzgar enerjisi endüstrisinde dünyanın en büyük yıllık etkinliklerinden biri olan 2021 CHINA WIND POWER, Çin Uluslararası Fuar Merkezi'nde (yeni pavyon) ciddi bir şekilde açıldı.Karbon nötralizasyonu, rüzgar enerjisi gelişimi için yeni fırsatlar temasıyla sergi, rüzgar enerjisi ve enerji depolama endüstrisi zinciri alanlarındaki en son başarıların yanı sıra rüzgar enerjisi endüstrisinin dönüşüm pratiğini arka planda göstermeye odaklandı. karbon nötralizasyonu.


Rüzgar türbini için yağlama ve hidrolik filtreleme çözümlerinin tedarikçisi olarak LIVIC, zararlı kirleticileri ortadan kaldıran ve rüzgar türbini dişli kutusunu sabitleyen FL14/FW15 Serisi Sıralı Filtreler ve FU Serisi Çevrimdışı dahil olmak üzere rüzgar türbini için yağlama ve hidrolik sıvılar için en son filtreleme sistemini gösterir. Derinlik Filtreleri yağın bakımında kullanılan ultra ince partikülleri, verniği ve nemi uzaklaştırır, yağın bozulmasını yavaşlatır ve en iyi çalışma koşullarını sağlar.

Yüksek performans, yüksek kalite ve yüksek güvenilirlik tasarım ve üretim standardına bağlı kalarak, LIVIC yüksek kaliteli filtre elemanları, rüzgar türbininde yağlama ve hidrolik filtrasyon için idealdir ve Hydac, Internoman ve MAHLE gibi diğer markalara alternatiftir.LIVIC, Rüzgar Türbini Şanzıman, BetaClean Serisi düşük basınçlı cam elyaf filtre kartuşu, HyperClean Serisi yüksek basınçlı cam elyaf filtre kartuşu, EcoClean Serisi çekirdeksiz yapı yağ filtresi kartuşu ve QLS Serisi hava havalandırma için GearClean Serisi çift dereceli filtre kartuşunu gösterir.

Shanghai Electric, Haizhuang Wind (bir CSIC şirketi) ve Siemens dahil olmak üzere LIVIC hidrolik filtrasyon son kullanıcı müşterileri, LIVIC ürünlerinden oldukça memnun.China Wind Power'da, LIVIC'in satış ve teknik ekibi, rüzgar türbini üreticileri, dişli kutusu üreticileri ve Exxon Mobil ve Castrol gibi yağ üreticileri, yağ filtreleme teknolojisi hakkında derinlemesine görüş alışverişinde bulundular.

Sergi Adı: Çin Rüzgar Enerjisi 2021
Tarih: 18-20 Ekim 2021
Sergi Yeri: Çin Uluslararası
Sergi Merkezi (Yeni Mekan)
Adres:NO.88,Tianzhuyuxiang Yolu, Shunyi Bölgesi, Pekin, Çin
LIVIC Standı NO.: E327

hakkında en son şirket haberleri ÇİN RÜZGAR ENERJİSİ 2021'DE CANLI SERGİSİ  0