products

Özel Tasarım Basınçlı Endüstriyel Paslanmaz Çelik Sepet Süzgeç

Temel bilgi
Menşe yeri: Shanghai
Marka adı: LIVIC
Sertifika: ISO9001/SGS
Model numarası: SF
Min sipariş miktarı: 1 pc
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Polywood
Teslim süresi: 45 çalışma günleri
Yetenek temini: 1000pcs Başına Yılı
Şimdi başvurun
Detay Bilgi
Konut malzeme: 304,316L, CS Filtrasyon Değerlendirme: 50-8000um
Viskozite: 1-30000cp Sepet sayısı: 1-24
Tasarım Basıncı: 0.6MPa, 1.0MPa Filtre alanı: 0.05-33㎡

Ürün Açıklaması

Endüstriyel Boru Hattı Filtresi Süzgeç Sepeti Filtre Muhafazası

Açıklama

SF Serisi sepet filtresi (kısa devre SF filtresi), emniyetli filtre, büyük kirletici parçacıkları ortadan kaldırdığı ve pompalar, nozullar, ısı eşanjörleri ve valfler gibi anahtar ekipmanlarını koruduğu için boru hattında gerekli ekipmantır. Anahtar ekipmanların hizmet ömrünü uzatabilir, operasyonel verimliliği artırabilir ve maliyetli sistem kapalı kalma riskini önleyebilir. SF filtresi de doğrudan büyük parçacık filtresi olarak iyi çalışır. Metal filtre sepeti temizleme ile yeniden kullanılabilir ve daha az filtre medya tüketimi gerektirir. Özellikle SF filtresi için tasarlanmış DuraSEP ve PerSEP filtre sepetleri dayanıklı ve yüksek güvenilirliktedir. SF Filtresi, 1 ila 48 inç arası boru hatlarına monte edilebilir. Standart tasarım basıncı 0.6MPa ve 1.0MPa'dır. Daha yüksek ısmarlama tasarım basıncı mevcuttur.

SF filtre 5 alt seriye sahiptir: SFS serisi tek sepetli konfigürasyona sahiptir, hızlı açılır tasarım, düşük debili, esnek giriş ve çıkış düzenindeki tüm uygulamaların çoğu için uygundur; SFS serisinde ayrıca yüksek basınçlı uygulamalar için uygun tek sepetli konfigürasyon, flanşlı conta, cıvata ve somun tutturma vardır. SFM serisi, yüksek akışlı uygulamalara uygun, kompakt yapıya, geniş filtre alanına, esnek ağızlık düzenine ve uygun bir şekilde değiştirilip sepetin temizlenmesine uygun, çoklu-sepet konfigürasyonuna, hızlı açık tasarıma sahiptir. SFV serisi ayrıca, yüksek basınç uygulamaları için uygun çoklu sepet konfigürasyonu, flanşlı conta, cıvata ve somun sıkmalarına sahiptir. FZ serisi tek sepetli konfigürasyona sahiptir, giriş ve çıkış, dirsek borusu Soketine gerek duymayan aynı yatay merkez hattındadır.

Özellikler:

SF Filtre Alt serisi SFS SFF SOY SFV SFZ
İsteğe Bağlı Filtre Sepeti DuraSEP filtre sepeti, PerSEP filtre sepeti
Standart Tasarım Basıncı 0.6MPa / 1.0Mpa
Sepet sayısı 1-24
Filtrasyon Değerlendirme (μm) 50-8000
Filtre Alanı (m2) 0,05-33
Uygulanabilir Viskozite (cp) 1-30000
Konut Islak Parçası Malzemesi 304 / 316L / CS

Uygulamalar:

■ Uygulanabilir endüstriler: İnce kimyasallar, su arıtma sistemleri, kağıt hamuru ve kağıt, otomobil üretimi, petro-kimya, talaşlı imalat, kaplama, elektronik vb.
■ Uygulanabilir sıvılar: Geniş uygulanabilirlik, tüm sıvılar mikro impüriteler içeriyordu

İletişim bilgileri
Mr. Sun