aboutus

Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd.

Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd.
1 2 3
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: LIVIC
No. Çalışanları: >100以上
Yıllık satış: >7 Million
Yıl kurulan: 2009
İhracat p.c: 50% - 60%
Hakkımızda
-01-
Giriş

LIVIC, 10 yılı aşkın tecrübesi ile Çin'in önde gelen kapsamlı endüstriyel filtrasyon şirketidir. Kendini temizleyen filtrasyon teknolojileri ve proses filtreleme teknolojilerinde uzmanız. Petrokimya, ince kimyasal, su arıtma, kağıt hamuru ve kağıt, otomotiv endüstrisi, yiyecek ve içecek, denizcilik, metal işleme, vb. Gibi sektörlere hizmet ediyoruz. Kendinden temizlemeli çeşitli filtreleme teknolojilerimiz, ham sulara, dolaşımdaki soğutma sularına uygulanır , yağlar, kimyasallar ve polimerler.

Yüksek standartta filtreleme ürünleri tedarik etmekte ve birçok uluslararası büyük şirkete ve Çin'in endüstri lideri şirketlerine profesyonel hizmetler sunuyoruz. Projenin mühendislik firmaları ile işbirliğinde deneyimli olduk. Müşterinin filtreleme işlem gereksinimi üzerine uluslararası ve özel endüstriyel standartlara göre filtreleme sistemleri tasarlayabilir ve üretebiliriz. Birinci sınıf kalite filtrasyon ürünleri sunuyoruz. Yüksek standartta performans, kalite, güvenlik ve servis filtreleme ürünleri talep ediyorsanız, LIVIC sizin güveninizdeki ortak olabilir.

Mühendislik şirketi müşterilerimiz arasında Worley Parsons, DURR, Lurgi, Tetrapak, Bayer Teknoloji Servisi, Foster Wheeler, SEI (Sinopec Mühendislik Ortaklığı), HUALU, Desmet Ballestra, ABB, vb. Son kullanıcı müşterilerimiz arasında BASF, Sinopec, Wacker, CNOOC, Akzo Nobel, Invista, DSM, LANXESS, Honeywell, Nalco, vb. LIVIC'in mükemmel ünü, yüksek performanslı filtrasyon ürünleri ve profesyonel tasarım yeteneği ve hizmeti geniş bir tanıma kazanır.

LIVIC, 2009 yılında 10 milyon CNY kayıtlı sermaye (ödenmiş) ile kurulmuştur ve yaklaşık 100 çalışanı bulunmaktadır. LIVIC'in pazarlama merkezi ve teknoloji merkezi Çin'in Shanghai şehrinde bulunuyor. Biri Şangay'da diğeri Jiangsu Eyaleti'nde olmak üzere iki üretim üssümüz var. LIVIC, ISO9001: 2015 sertifikasını aldı, kapsamlı bir şekilde ISO9001 kalite yönetim sistemini uyguladı ve ASME / GB150 tasarım, imalat ve denetim standardı, standart hale getirilmiş işleme göre filtre ekipmanı ve hassas elemanlar üretti. LIVIC, sürekli olarak filtrasyon teknolojisinin araştırmasına ve geliştirilmesine yatırım yapar ve birçok patenti alır. Ar-Ge başarılarının mükemmel pazar dönüşümü nedeniyle, LIVIC, Şanghay Hükümeti tarafından 2015'ten beri onaylanan Şangay Yüksek Teknoloji Şirketi olmuştur.

LIVIC, globalleşmiş bir işletme ve dünya çapında satış ve servis ağı ile profesyonel bir filtrasyon şirketidir. Biz Pekin, Guangzhou, Chengdu, Xi'an gibi Çin ana şehirlerde şubeleri var. Ayrıca Belçika, Norveç, ABD, Kanada, Kore, Endonezya, Hindistan, Avustralya, Güney Afrika, BAE, vb. Acentelerimiz bulunmaktadır. Ağımız isteğinize hızlı bir şekilde cevap verecek ve yerel filtrasyon destek hizmeti sunacaktır. Lütfen daha fazla bilgi için www.livicfilter.com adresindeki LIVIC web sitesini ziyaret edin.

Global Satış Servis Ağı


-02-
Geçmiş

LIVIC 2009 yılında 10 milyon CNY kayıtlı sermaye ile kuruldu ve yaklaşık 110 çalışanı var. LIVIC'in pazarlama merkezi ve teknoloji merkezi Şanghay'da bulunuyor. İki üretim üssü var, biri Şanghay'da, diğeri ise Jiangsu Eyaletinde. LIVIC ISO9001: 2008 sertifikasını geçti, ISO9001 kalite yönetim sistemini ve ASME / GB150 tasarımını, imalat ve denetim standardını kapsamlı bir şekilde uyguladı, standart işlemlere göre filtre ekipmanları ve hassas elemanlar üretti. LIVIC, filtrasyon teknolojisinin araştırma ve geliştirilmesine yatırım yapar ve bir dizi patent alır. Ar-Ge başarılarının mükemmel pazar dönüşümü nedeniyle, LIVIC Kasım 2015'te Şanghay Hükümeti tarafından Şangay Yüksek Teknoloji Enterprise olarak onaylandı.

-03-
Hizmet

Yüksek standart filtrasyon ürünleri tedarik etmekte ve birçok uluslararası büyük şirkete ve Çin endüstri lideri şirketlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Mühendislik şirketleri ile proje işbirliğinde deneyimliyiz. Uluslararası evrensel ve spesifik endüstri standartları ve müşterinin filtrasyon süreci gereksinimlerine göre filtreleme sistemleri tasarlayabilir ve üretebiliriz. Dünya standartlarında kaliteli filtrasyon ürünleri sunuyoruz. Daha yüksek standart performans, kalite, güvenlik ve hizmet ile filtrasyon ürünleri talep ederseniz, LIVIC sizin güven ortağınız olabilir.

-04-
Ekibimiz

Shanghai LIVIC Filtrasyon Sistemi Co, Ltd

1 Şirket Organizasyon Yapısı Şeması

2 Kod ve Çalışan Detaylarının Açıklanması

kod Bölüm
bir Genel Müdür
B Satış Bölümü.
C Teknoloji Bölümü
D Ürün Bölümü
E Yönetici. Ve İK Departmanı
F Satın Alma Departmanı
G, Mali Bölüm

İletişim bilgileri