products

Yeraltı Su Arıtma için Ultra İnce Otomatik Kendi Kendini Temizleyen Filtre 50-3000m³ / H

Temel bilgi
Menşe yeri: Shanghai
Marka adı: LIVIC
Sertifika: ISO9001/SGS
Model numarası: GFK400
Min sipariş miktarı: 1 pc
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Polywood
Teslim süresi: 60 iş günü
Yetenek temini: 100pcs her yıl
Şimdi başvurun
Detay Bilgi
KONUT YATAK PARÇA MALZEMESİ: CS / 2205 Çift Yönlü SS / 316L Filtrasyon derecesi: 48-1000mesh
UYGULANABİLİR SIVI: deniz suyu, tatlı su, ham su AKIŞ ARALIĞI: 180-10000L / sn
GİRİŞ & ÇIKTI BOYUTU: DN80-DN600 STANDART TASARIM BASINCI: 1.0MPA

Ürün Açıklaması

Yeraltı Su Arıtma için Katalizatör Kurtarma Otomatik Kendini Temizleme Filtresi

Açıklama

GFK serisi otomatik kendi kendini temizleyen filtre, suyla ince filtreleme için LIVIC tarafından özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı bir filtredir. Otomatik kendi kendini temizleyen filtre , askıda katı maddeleri, tortuları ve planktonları sudan etkili bir şekilde çıkarabilir. Otomatik kendi kendini temizleyen filtre , filtre ekranını en verimli ve kararlı emiş nozulu geri yıkama prensibiyle temizler ve yeniden oluşturur. Kendi kendini temizleyen performansı koruyabilir ve tek bir filtre ile sürekli çalışabilir. Arka yıkama, su filtrasyon işlemini kesintiye uğratmaz. LIVIC yenilikçi tasarımı ile uygulanan GFK kendi kendini temizleyen filtre, ham su dahil olmak üzere çeşitli su tipleri için evrenseldir. Arıza ve bakım gerektirmeden uzun süreli çalışabilir. GFK serisi kendi kendini temizleyen filtre, son kullanıcılara yönelik en zorlu gereksinimi karşılayan, ürün tasarımı standardında, birinci sınıf performans ve kalitedeki birinci sınıf seviyeye ulaşır.

Su, filtre girişinden içeriye doğru akar, ekrandan geçer ve çıkıştan dışarı akar. Kirlilik parçacıkları, elek gözü tarafından bloke edilir. Daha fazla partikül birikiminden sonra, filtrasyon basınç düşüşü önceden ayarlanmış değere yükselir (genellikle 50 KPa). Kontrol sistemi temizleme dizilerini tetikler. Arka yıkama vanasını A ve yardımcı ters yıkama pompasını açın. Dişli motoru, aynı zamanda pistonlu tarayıcıyı çalıştırır. Çift kanallı geri yıkama tüpü helisel olarak hareket eder ve ekranı emme memeleri ile temizler. Arka yıkama valfı A açıldığı için, grup A nozullarının ekran ile temas ettiği yerde, diferansiyel basınç oluşur. Fark basıncı = çıkış basıncı - geri yıkama çıkışı Bir basınç. Dış filtrat ters akışı, ekranı geçer ve içindeki A emme memesi grubu içine enjekte eder. İç yüzeydeki kirlilikler ve parçacıklar ters akışla temizlenir ve filtre süzme filtreleme kapasitesi yeniden oluşturulur. Tüm ekran alanı emme nozülleri tarafından tarandıktan ve temizlendikten sonra, bir geri yıkama döngüsü tamamlanır. Geri yıkama sırasında filtrasyon devam eder ve sadece akış hızı ve çıkış basıncında çok düşük dalgalanmalar meydana gelir.

Bir süre boyunca çalıştıktan sonra büyük partikül geri yıkama işlevini zaman moduna göre başlatın. Geri yıkama valfini kapalı ve açık arka yıkama vanası B'de tutun. Dişli grubu, grup A emme nozulları tarafından çıkarılamayan büyük partikülleri geri yıkamak için B grubu emme nozullarını çalıştırır, bu da, Uzun süre birikmiş büyük parçacıklar.

Özellikler:

Standart Tasarım Basıncı 1.0Mpa
Min. Çalışma basıncı 0.2MPa, 0.16MPa (yardımcı geri yıkama pompası ile)
Akış aralığı 50-3000m³ / h
Uygulanabilir Sıvı Deniz Suyu, Tatlı Su, Diğer Ham Su
Geri yıkama sıvısı Filtrelenmiş Temiz Su
Filtrasyon Derecesi. 15 ~ 300 um
Çalışma prensibi Tek Filtre Sürekli Filtreleme, Otomatik Geri Yıkama
Tasarım sıcaklığı H0-50 ℃
Geri yıkama döngüsü Diferansiyel Basınç 50KPa ve Zaman
Diferansiyel Basınç Aleti Akıllı Diferansiyel Basınç Vericisi
Giriş ve çıkış boyutu DN80-DN600
Kurulum yönü Yatay veya dikey
Giriş ve çıkış standart ANSI Flanş CLASS150 / DIN Flanşlı PN10
Konut Islak Parçası Malzemesi CS / 316L / 2205 Çift Yönlü SS
Filtre Malzemesi 316 / 904L
İç parça malzeme PTFE / POM / 316L
Karbon Çelik Antikoroz Kauçuk Astar / Rilsan Kaplama
Sızdırmazlık malzemesi NBR
Geri yıkama Vanası Pnömatik Kelebek Vana
Tesis Arzı 380V / AC, 0.4-0.6MPa Temiz ve Kuru Sıkıştırılmış Hava
Ismarlama tasarım Patlama Korumalı Tasarım, Aletleri ve Kontrol Sistemini İçerir

İç Yüzey Korozyon İşlemi

GFK Serisi Otomatik Kendiliğinden Temizlemeli Filtreler, uzun süreli deniz suyu filtrasyon gereksinimini karşılayabilen iki çeşit deniz suyuna karşı dayanıklı tasarım, kauçuk kaplı karbon çelik ve Rilsan kaplı karbon çelik sunmaktadır. Daha yüksek gereksinimleri olan müşteriler 2205 dubleks paslanmaz çelikten yapılmış filtre muhafazasını seçebilir.

Rilan Kaplama
Kauçuk astar

Uygulamalar:

■ Uygulanabilir Alanlar: su arıtma sistemleri, ham su arıtma, su arıtma sistemleri, dolaşım soğutma sistemleri, çelik, kağıt hamuru ve kağıt, madencilik, petrokimya, metal işleme, belediye tesisleri vb.

■ Uygulanabilir Sıvı: deniz suyu, yeraltı suyu, deniz suyu, göl suyu, rezervuar suyu, havuz suyu, soğutma suyu, soğutulmuş su, yüksek ve alçak basınçlı sprey su, enjeksiyon suyu, ısı değişim suyu, sızdırmazlık suyu, yatak soğutma suyu, kuyu suyu, sirküle Proses suyu, işleme soğutma sıvısı, temizlik maddesi, temizlik suyu.

İletişim bilgileri
Mr. Sun