products

İnce kimyasallar için Yüksek Akışlı Filtre Elemanı Derinliği / Yüzey Filtrasyonu

Temel bilgi
Menşe yeri: Shanghai
Marka adı: LIVIC
Sertifika: ISO9001/SGS
Model numarası: EcoSEP
Min sipariş miktarı: 100pc
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Polywood
Teslim süresi: 5-45 iş günü
Yetenek temini: Yılda 100000 adet
Şimdi başvurun
Detay Bilgi
Malzeme: Polipropilen İğne Keçe / Polyester İğne Keçe / Naylon Monofilament Mesh / Polipropilen Multifilament Filtrasyon türü: Derinlik Filtrasyonu, Yüzey Filtrasyonu
Verimlilik Seviyesi: Nominal, Mutlak Isıl direnç: 90 ℃, 145 ℃
Filtre alanı: 0,1, 0,25, 0,5 ㎡ Filtre Torbası Yaka Malzemesi: PP, Polyester

Ürün Açıklaması

Sıvı Filtre Torbası Filtre Elemanı

Açıklama

HiSEP yüksek akış filtre çantası, LIVIC tarafından geliştirilen yeni nesil patentli bir çantadır. Onun gabarite geleneksel 2 torba ile aynıdır. Ancak, iki katına çıkmış akış ve kirli tutma kapasitesi sağlayan iki katına çıkarılmış filtre alanına sahiptir. HiSEP filtre torbası sadece değiştirme sıklığını azaltmakla kalmaz, aynı zamanda makine duruşunu, değiştirme masraflarını azaltır ve torbanın değiştirilmesi ile sonuçlanan sıvı atığını azaltır. HiSEP filtre torbası ile küçük bir filtre bile yüksek debiye sahiptir, bu da yatırım maliyetlerini gözle görülür şekilde azaltır. Özel torba pozisyoneri ile, bir torba değişimi 20 saniyede yapılır. Bu filtre torbası, ağır hizmet tipi özel olarak tasarlanmış HiSEP torba destek sepeti ile çalışır. İsteğe bağlı filtre ortamı PP, PE, NM, PX ve EX'dir.

LIVIC filtre torbası, Derinlik Filtrasyon Tipi ve Mesh Yüzey Filtrasyon Tipini içerir

[Derinlik Filtrasyonu] Filtrasyon tabakası, ince liflerin geçiş kurallarına göre geçişini içerir, küçük katı partikülleri ve bazı yumuşak impuritleri temizlemede iyidir. Sıvıyı gözle görünür şekilde berraklaştırır ve bir çeşit tek kullanımlık filtrasyon ortamıdır. Derinlik alanı daha güçlü kirli tutma kapasitesine sahiptir. Yüksek filtrasyon derecelerinde normal ve düşük viskozitedeki sıvı filtrelemeye uygulanır.

[Mesh Yüzey Filtrasyonu] Filtre tabakası, monofilament ile dokunan düz sert örgüden oluşur ve yüzey ağı genellikle

kare delik tipi. Daha büyük katı partikülleri çıkarmak iyidir. Göz büyüklüğünden daha büyük olan parçacık bloke edilecek ve ağ gözünden daha küçük parçacıklar kolayca geçecektir. Kafes yüzey filtrasyonu, ayarlanmış olan tarama fonksiyonuna sahiptir. Kafes yüzeyindeki filtre keki şeridinin temizlenmesi ve temizlenmesi kolaydır ve örgü filtre ortamı temizlikten sonra birkaç kez tekrar kullanılabilir.

Özellikler:

Malzeme Polipropilen İğne Keçe / Polyester İğne Keçe / Naylon Monofilament Mesh / Polipropilen Multifilament / Polyester Multifilament
Filtrasyon Derecelendirme 1-1000μm
Tasarım sıcaklığı 0-145 ° C
BOYUT

1 # Filtre Çantası, Φ178mm, Uzunluk 419mm

2 # Filtre Torbası, Φ178mm, Uzunluk 813mm

4 # Filtre Torbası, Φ102mm, Uzunluk 355mm

Uygulamalar:

■ Uygulanabilir endüstriler: İnce kimyasallar, su arıtma sistemleri, tapa ve kağıt, otomobil üretimi, petro-kimya, talaşlı imalat, kaplama, elektronik vb.
■ Uygulanabilir sıvılar: Geniş uygulanabilirlik, tüm sıvılar mikro kirlilikler içeriyordu.

İletişim bilgileri
Mr. Sun